Produktai sėkmingam ūkininkavimui

UAB Biovaga žemdirbiams tiekia efektyvius ir nekenksmingus aplinkai ir žmogui produktus, kurie padeda optimizuoti žemės ūkio gamybą, padidinti produktyvumą ir pagerinti gyvenimo kokybę
Peržiūrėti produktus

Paviršiaus aktyvios medžiagos

Silikoninės paviršiaus aktyvios medžiagos skirtos naudoti  su pesticidais ir trąšomis visose žemės ūkio kultūrose. 

Peržiūrėti produktus

Biostimuliantai

Pažangūs biologiniai produktai Jūsų augalams ir divožemiui!

Peržiūrėti produktus

Dezinfekcijos priemonė

Dezinfekcija – tai kompleksiškas procesas skirtas naikinti ligas sukeliančius patogeninius mikroorganizmus (virusus, bakterijas, grybus). 

Peržiūrėti produktus

Naujienos

APIE MUS

UAB „BIOVAGA“

UAB BIOVAGA didelį dėmesį skiria biologinių procesų augale gerinimui, todėl Lietuvos žemdirbiams pateikiama visa eilė pažangių biologinių produktų. Įmonė  taip pat siūlo platų paviršiaus aktyvių medžiagų pasirinkimą ir dezinfekcijos produktą daržininkams

Tikslas – ilgalaikis ir glaudus bendradarbiavimas, skaidrumas ir operatyvumas, sprendimų lankstumas, savalaikis įsipareigojimų vykdymas.

UAB „BioVaga“ gavusi paramą pagal priemonę „Inočekiai LT“, skirtą inovacinę veiklą vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, 2014 metų rugsėjo 1-ąją drauge su Aleksandro Stulginskio Universitetu pradėjo vykdyti projektą “ Naujų preparatų, praturtintų bakterijomis ir mikrogrybais panaudojimo bei efektyvumo žemės ūkio augalams tyrimai “ (NR. VP2-1.3-ŪM-05-K).

PAsirinkite jums tinkamą produktą

Produktų sąrašas